برنامه حسی در منزل

 دریافت مجازی و حضوری تمرینات حسی در مرکز سلامت ذهن وصال


اگر به هر دلیلی چون نداشتن وقت کافی، مسافت طولانی، کووید 19 یا ... امکان حضور در کلینیک را ندارید، اما ضعف توجه و تمرکز، ضعف در یادگیری و یا تحرک بیش اندازه فرزندتان شما را نگران می کند، می توانید از خدمات مشاوره از راه دور و تمرینات و برنامه های ویژه ای که مختص فرزند شما در مرکز سلامت ذهن و توانبخشی وصال ارائه می شود استفاده نمایید.

برای این کار ابتدا نیاز است که مشکلات حسی فرزند شما دقیق ارزیابی شود. بدین منظور شما باید پرسشنامه نمایه حسی 2  (Sensory Profile 2) را متناسب با سن فرزند خود تکمیل نمایید. همکاران ما پس از بررسی پرسشنامه، فایل های حاوی نتیجه و تفسیر آن را از طریق ایمیل و یا واتس آپ برای شما ارسال خواهند کرد. در این زمان اگر فرزند شما دچار اختلالات حسی بود شما می توانید نسبت به درخواست دریافت برنامه حسی در منزل اقدام نمایید و پلن درمانی کودکتان را دریافت و در منزل اجرا نمایید.


اقدامات لازم جهت دریافت تمرینات حسی در منزل:

1. درخواست تکمیل پرسشنامه نمایه حسی 2 (کلیک نمایید)

2. درخواست دریافت برنامه حسی در منزل 

3. بررسی درخواست شما

4. ارسال برنامه درمانی 
همچنین شما می توانید در دوره های زمانی یک ماهه یا 40 روزه و یا هر زمان که احساس کردید نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید با تعیین یک وقت مشاوره آنلاین، با درمانگر فرزند خود ارتباط برقرار نمایید و تغییرات و یا موارد مد نظر خود را به وی اطلاع دهید.

" لازم به ذکر است امکان دریافت حضوری تمرینات حسی در مرکز سلامت ذهن وصال وجود دارد. "مطالب مرتبط: 

نمایه حسی 2 چیست؟ (کلیک نمایید)

یکپارچگی حسی و اختلال در یکپارچگی حسی چیست؟ (کلیک نمایید)

مشاوره آنلاین (کلیک نمایید)


بازگشت